O NAS

Jesteśmy prywatnym, rodzinnym funduszem nieruchomościowym zarządzającym majątkiem kilkunastu osób. Możemy pochwalić się ponad 60-letnim łącznym doświadczaniem w inwestowaniu na kilku największych rynkach nieruchomości w Polsce. Skupiamy się wyłącznie na segmencie mieszkaniowym. Naszą przyszłość wiążemy z Łodzią, gdzie odnieśliśmy do tej pory największe sukcesy, w tym udany projekt Piotrkowska 37, który jest największą rewitalizacją kamienicy mieszkalnej w Łodzi w nowoczesnej historii miasta.

Wierzymy, że przeprowadzanie kompleksowych rewaloryzacji, dzięki którym odnawiane przez nas kamienice odzyskują pierwotny blask, jest kluczem do sukcesu, który rozumiemy z jednej strony jako efektywność finansową firmy, a z drugiej udaną rewitalizację tkanki miejskiej. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować naszym klientom mieszkania, które mieszczą się w inwestycjach wyróżniających się na łódzkim rynku.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

AGNIESZKA
LESZCZYŃSKA

Biuro sprzedaży
tel. +48 796 800 178
e-mail: sprzedaz@wolczanska4.pl

DANIEL
MARLICKI

Biuro sprzedaży
tel. +48 500 028 038
e-mail: sprzedaz@wolczanska4.pl

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży mieszczącym się na parterze budynku frontowego naszej inwestycji przy ul. Wólczańskiej 4. Z przyjemnością oprowadzimy Państwa po tej i innych naszych nieruchomościach oraz postaramy się doradzić w wyborze mieszkania, które najlepiej będzie odpowiadało Państwa potrzebom. Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu spotkania, ponieważ nie ma całkowitej gwarancji, że któryś z członków zespołu będzie dostępny na miejscu w momencie niezapowiedzianej wizyty. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. Za zakup mieszkań i doradztwo nie pobieramy żadnych prowizji.